Płomienny romans między Rosją a WHO trwa nadal !!!

Płomienny romans między Rosją a WHO trwa nadal !!!:

 Po kilku tygodniach “pasywno-agresywnych kłótni” Rosja i WHO są niestety nadal „współpracownikami plandemii” i mogą nawet przenieść swoje katastrofalne” relacje na wyższy poziom: certyfikację zakrzepów (sic!).

Przemawiając na Międzynarodowym Forum Ekonomicznym w Petersburgu 18 czerwca, Melita Vujnovic, przedstawicielka WHO w Rosji, poinformowała, że ​​negocjacje między Światową Organizacją Zdrowia a Rosyjskim Funduszem Inwestycji Bezpośrednich (RDIF) w sprawie uznania Sputnika V wróciły na właściwe tory.

Według Vujnović w najbliższych miesiącach może nastąpić inspekcja zakładów produkcyjnych w Rosji.

„Współpraca trwa pomimo trudnych chwil. Światowa Organizacja Zdrowia jest platformą wielostronnej współpracy na temat zdrowia, a naszym głównym zadaniem jest usuwanie wszelkich barier, wszelkich przeszkód we współpracy naukowej i praktycznej” – powiedziała przedstawicielka WHO.

To świetna wiadomość dla RDIF, który nawiązał współpracę z podejrzanymi handlarzami pigułkami, aby udostępnić Sputnik V całemu światu, a także zrobić z tego interes. Obecnie w rosyjskich magazynach znajduje się 100 milionów dawek  niesprawdzonej genetycznej szprycy, więc czas ma kluczowe znaczenie.

* * *

PayPal: Donate in USD
PayPal: Donate in EUR
PayPal: Donate in GBP

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.